Aracı Kurum İncelemeleri

StormX Nedir? STMX Ne İşe Yarar?

stormx-nedir

StormX (STMX), tamamlanan görevlerin ya da çevrimiçi alışverişlerin yapılması halinde kendi kullanıcılarına ödül dağıtan ve bu sistem dahilinde ilerleyen bir platform yapısıdır. Ethereum tabanlı StormX platformunun, resmi tokeni STMX’dir.

StormX platformuna erişmek isteyen kullanıcılar, iOS ve Google Play üzerinden mobil uygulamayı indirebilir. Dileyen kullanıcılar Chrome tarayıcı uzantısını kullanarak şahsi bilgisayarlarına kurulum sağlayabilir. StormX platformu, kullanıcılarına tam tamına 750’den fazla mağazadan çevrimiçi olarak alışveriş yapabilme imkanı tanımaktadır. StormX platformu yapabileceğiniz tüm alışverişler, platform aracılığıyla anlaşma sağlayan markalar aracılığıyla yapılmaktadır. Alışveriş özelliği ile kullanıcılarını ödüllerle buluşturan StormX, 10 dolar seviyesine ulaşan kullanıcıların dijital cüzdanlarına ödüllerini ulaştırmaktadır.

StormX (STMX) Nedir?

StormX platformuna üye olan kullanıcılar, çevrimiçi alışveriş yapmak için CryptoCashback uygulamasını ya da Chrome düğmesini kullanır. Düğme olarak adlandırılan bu sistem alışveriş esnasında sorunsuz bir şekilde çalışarak, StormX kullanıcılarını ödüller ile buluşturur. Her bir kullanıcı üyelik seviyesine ya da mağaza durumuna göre farklı oranlarda kripto para ödülünün sahibi olmaktadır.

StormX platformu kullanıcıları ya da başka bir ifadeyle üyeleri, uygulama içerisinde cüzdana bağlandıkları anda “Mor” seviyeye ulaşmış olur. Bu seviye beklenen ödüllere ulaşmadan bir önceki seviye olarak nitelendirilebilir. StormX kullanıcılarının ulaşması beklenen “Bronz”, “Gümüş”, “Altın”, “Platinyum” ve “Elmas” seviyeleri asıl seviyeler olarak açıklanabilmektedir.

StormX platformunda yer alan her katman farklı oranda Crypto Cashback sağlamaktadır. Katmanların en önemli özelliği bir sonraki katmanda daha fazla Crypto Cashback sağlaması olarak açıklanabilmektedir. Tüm bu detayların sonucunda çevrimiçi alışveriş yapmak için üyelerin STMX alması ve mağazalar aracılığıyla alışveriş yapması gerekmektedir. Unutmadan, bu detaylar ışığında ilerleyen her kullanıcı bir sonraki seviyede daha fazla Crypto Cashback kazanır.

STMX Tokeni Hakkında Bilinmesi Gerekenler

StromX platformunun resmi dijital para birimi STMX’dir. Platformun en önemli özelliği olarak öne çıkan STMX, kendi kripto para birimini kullanan her kullanıcısını aktif bir şekilde kullanmaya teşvik eder. Daha net bir anlatımla platform, kendi para birimleri STMX’i satın almak için ve aynı zamanda kullanmak için üyelerini teşvik etmektedir diyebiliriz.

2017 yılında 10 milyar arz ile STORM token oluşturan StormX, 2020 yılında tokenin adını değiştirerek STMX olarak güncellemiştir. Yapılan açıklamalara göre, bu değişim platforma ve kullanıcılara iki farklı avantaj ile geri dönüş sağlamıştır. İlk avantaj olarak tanrı modunun kaldırılarak daha gelişmiş bir güvenlik elde ederken, ikinci olarak STMX tokenlarinin stake edilme özelliğini de bünyelerine katmıştır.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


    Ziyaretçilerimize Özel
    470 TL Değerindeki
    Temel Analiz ve Teknik Analiz

    E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


    Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!