Aracı Kurum İncelemeleri

Olive Markets Yeni Giriş Adresi (Olive Markets Yeni Site)

Aracı kurum incelemeleri çerçevesinde kullanıcı sorguları baz alındığında en çok merak edilen FX şirketlerinden biri olarak Olive Markets istatistiklere yansıyor. Kullanıcılar şirketle ilgili en sık “Olive Markets yeni giriş adresi belli oldu mu? Olive Markets web sitesi nedir? Olive Markets giriş nasıl yapılır?” sorularını soruyor. Olive Financial Markets ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle.

olive-markets

Olive Markets (Olive O. Markets Global Financial LTD); Birleşik Krallık (İngiltere),Malta, Kuzey Makedonya, Bulgaristan, Avustralya ve Birleşik Arap Emirlikleri‘nde çeşitli alt şirket ve markalar ile tüm dünyada hizmet vermekte olan Global Financial’ın Türkçe hizmet veren alt şirketlerinden biridir. Olive Markets, 150’den fazla yatırım danışmanı ve 250’den fazla personelle yatırımlara en üst kalitede hizmet vermeyi kendilerine moddo olarak belirleyerek, yayın hayatlarına devam etmektedir.

Olive Markets, bünyesindeki yatırımlarına diğer brokerlardan farklı bir deneyim ve vizyon sunmakla beraber; yatırımcılarına beklenmedik fırsatlar ve deneyimler sunabilmek için ciddi şekilde çalışmaktadır. Geçmişten günümüze biriktirmiş olduğu tecrübesiyle beraber yatırımcılarının platformlarda daha fazla vakit geçirip daha memnun ayrılmaları için ellerinden geleni fazlasıyla yapmaktadır.

En hızlı ve en güvenli şekilde para yatırıp-çekmek için diğer tüm brokerlarla rekabete girip rakiplerine göre bazı durumlarda üstünlük sağlamıştır.

Olive Markets Adresi Nerede?

Olive Markets, resmi Linkedin hesabında da belirttiği üzere Birleşik Krallık (İngiltere) sınırları içerisinde Liverpool şehrinde merkezini kurmuştur. Genelde aracı firmaların merkezlerini burada kurması alacakları regülasyon belgesi için tercih edilmektedir.

Sizlerinde bildiği üzere Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde bu sektör siber dolandırıcılığın önüne geçmek için ciddi bir şekilde denetlenmekte ve aracı kurumların web siteleri kapatılmaktadır. TIB ve BTK tarafından Türk sunucularına kapatılan web sitelerine VPN ya da yurt dışı sunucusundan girmeniz mümkündür.

Unutulmamalıdır ki web sitelerinin kapanması yazılım probleminden kaynaklı değildir. Siteler hala başka sunuculardan açılmaktadır. Sadece Türkiye sunucuları içerisinde erişim engeli getirilmiştir.

olive-markets

Olive Markets Giriş Adresi Nedir?

Olive Markets giriş adresi zaman zaman değişmektedir. Bunun sebebi ise yazımızın önceki kısımlarında da bahsettiğimiz sebeplerdendir. Bu sebepleri tekrardan dile getirecek olursak; siber saldırıların ve dolandırıcılığının önüne geçilmesi için ‘SPK’nın regülasyonuna uygun olmaması ile birlikte bu gibi kurumların çok fazla mağduriyet oluşturması ‘ adı altında engellenmektedir. Markalar da bu sebepten giriş URL’lerini değiştirmektedir.

Olive Markets giriş adresine gelecek olursak şu an ‘ https://olivemarkets150.com‘ adresi üzerinden giriş sağlanmaktadır. Herhangi bir adres değişikliğinde sorun yaşamamak için sosyal medya hesaplarının düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Olive Markets İletişim Bilgileri

 • Web Sitesi: https://olivemarkets150.com
 • GSM: 0850 711 0305
 • Adres: Suite 1613/87-89 Liverpool St, Sydney, 2000, AU

Olive Markets Güvenilir Mi?

Olive Markets, tercih edilmesi ve işlem kolaylıkları sayesinde güvenilir bir aracı kurum olduğunu kanıtlamıştır. Biz de inceleme yaparken oluşturduğumuz hesapla işlem yaparken. Gayet başarılı sonuçlara ulaştık. Bu sonuçlar neticesinde güvenilir bir aracı kurum olduklarını dile getirebiliriz.

Olive Markets Lisanslı Mı?

Olive Markets, lisanslı bir aracı kurumdur. Lisansını GLOFSA’dan almıştır. Güvenli bir aracı kurum olması sebeplerinden biri de lisanslı olmasıdır. Lisansı sayesinde rakiplerinden daha fazla aracı tercih edilen aracı kurum olmayı başarmıştır.

Olive Markets Türkçe Destek Sunuyor Mu?

Türkiye sunucularından siteye bazen erişim sağlanamazken Türkçe hizmet desteği devamlı olarak sağlanmaktadır. Olive Markets, Türk yatırımcıları için Türkçe destek vermektedir. Çalışanları yalnızca hesap açma ve çekme aşamasında değil sonrasında da birçok konuda size en iyi hizmeti sunup ilgilerini üst seviyelerde tutmaktadır.

Kısacası Olive FX yatırım yapmak için en iyilerinde biridir. Olive Markets lisanslı bir aracı kurum olması, güvenilirliği ve rekabetçi spreadleri ile yatırım yapılmaya açık bir forex şirketidir.

Siz de Olive Markets hakkında fikir ve önerilerinizi sunmak isterseniz bize yorum bırakabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımızın görüşleri bizim için oldukça değerlidir.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!