Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (7 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Kripto veri platformu Arkham’a göre, Celsius cüzdanları 296 milyon dolarlık Bitcoin ve 120 milyon dolarlık Ethereum dahil olmak üzere yaklaşık 615 milyon dolarlık kripto para bulunuyor.
 • FTX, yan kuruluşu FTX Japan’ın satışını geçici olarak askıya almaya karar verdi. Merkeziyetsiz borsa dYdX, Cosmos ağı üzerinde herkese açık test ağını başlattı.
 • Çıkan iddialara göre medyada yansıtılanın aksine Taylor Swift, FTX ile olan anlaşmasını sonlandırmamış olabilir.
 • CZ: “Threads hesabıma giriş yaptım. Twitter’da küçük bir yatırımcı olarak, Threads’ın Twitter’a ciddi bir rekabet sunmasını umuyorum.
 • 1inch, Fusion işlem özelliklerini test etmek için 11.000 ETH sattı

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ETF haberleri ile birlikte sert alıcılı seyirler gördüğümüz Bitcoin Çarşamba       gününü 30400 $ seviyesinde kapattı. Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin gelmesi ile birlikte 31500 ve 33500 $ sırası ile hedeflerimiz olacaktır

.

ETH/USD

Gelen ETF haberlerinden sonra alıcılı hareketler gördüğümüz Ethereum Çarşamba       günü 1916 $ seviyelerinde işlem gördü. Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 2090 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1820 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.53 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.46 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.135T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!