Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (6 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • DBS Bank, işletmeler için yeni e-CNY ödeme çözümlerinin tanıtımında anakara Çin ile işbirliği yapıyor
 • ABD’li yetkililer, Çin’in Amazon ve Microsoft gibi büyük şirketlerin bulut bilişim hizmetlerine erişimine ilişkin kısıtlamalar önerdi.
 • Bir analist, Coinbase’in etrafında dönen belirsizliğin, şirketin ne kadar gelir kazanabileceğini tahmin etmeyi çok zorlaştırdığını söyledi.
 • OPNX yeni kredi para birimi ‘oUSD’yi piyasaya sürdü, kullanıcıları olası herhangi bir döviz iflasından korumaya yardımcı olacağını söylüyor.
 • Meta’nın mavi tiki “Verified”, 280 TL’lik fiyatıyla Türkiye’de kullanıma açılıyor.
 • Valkyrie, Bitcoin’e yatırım yapan borsa yatırım fonu çıkarabilmek için SEC’e başvuruları yenilemede BlackRock ve Fidelity gibi isimlere katıldı.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ETF haberleri ile birlikte sert alıcılı seyirler gördüğümüz Bitcoin Çarşamba       gününü 30400 $ seviyesinde kapattı. Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin gelmesi ile birlikte 31500 ve 33500 $ sırası ile hedeflerimiz olacaktır

.

ETH/USD

Gelen ETF haberlerinden sonra alıcılı hareketler gördüğümüz Ethereum Çarşamba       günü 1916 $ seviyelerinde işlem gördü. Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 2090 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1820 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.53 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.46 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.135T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!