Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (5 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Bitcoin madencileri geçtiğimiz son 3 haftada Binance borsasına 54 bin adet BTC gönderdi.
 • Shiba Inu, uzun zamandır beklenen donanım cüzdanının, erken sipariş veren kullanıcılara sadece birkaç hafta içinde (24 Temmuz tarihine kadar) teslim edileceğini duyurdu.
 • BlackRock Bitcoin ETF için gerekli düzenlemeleri yaparak yeniden başvurdu
 • Solana’daki liquid staking protokollerinde kilitlenen değer, yılın ilk yarısında 91% oranında artış gösterdi.
 • Google’ın son gizlilik güncellemeleri, mevcut ve gelecekteki AI sistemlerini eğitmek için internette bulunan herkese açık verileri kullanmayı planladığını ortaya çıkardı.
 • Kripto şirketlerinin, ürünlerini ve hizmetlerini Birleşik Krallık kullanıcılarına pazarlama gereksinimlerine uymak için 8 Ekim’e kadar süre verildi.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ETF haberleri ile birlikte sert alıcılı seyirler gördüğümüz Bitcoin Salı gününü 30800 $ seviyesinde kapattı. Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin gelmesi ile birlikte 31500 ve 33500 $ sırası ile hedeflerimiz olacaktır

.

ETH/USD

Gelen ETF haberlerinden sonra alıcılı hareketler gördüğümüz Ethereum Salı günü 1946 $ seviyelerinde işlem gördü. Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 2090 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1820 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!