Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (5 Eylül 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Bybit, pazar analizi ve Soru-Cevap sunmak için ChatGPT’nin dil üretimini şirket içi pazar verileriyle birleştiren TradeGPT aracını piyasaya sürdü.
 • Londra Menkul Kıymetler Borsası Grubu yöneticisi, şirketin geleneksel varlık ticaretinin verimliliğini artırmak için dijital teknolojiyi kullanacağını söyledi.
 • Binance CEO’su CZ, A Milli Kadın Voleybol Takımımızı tebrik eden gönderi paylaştı.
  Shiba Inu’nun yeni başlatılan layer-2 Shibarium ağındaki toplam cüzdan sayısı önemli bir bölgeyi aştı.
 • HelbizCoin yatırımcıları, şirkete ve yöneticilerine karşı üç yıllık toplu davalarında kısmi bir kazanç elde ettiler.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Bitcoin de sıkıntılı süreç hız kesmeden devam ediyor bu hafta veri konusunda yoğun bir gündem de olmaması volatiliteyi tam anlamıyla bitirmiş durumda 200 $ bant aralığında hareket eden Bitcoin için teknik inceleme yaparsak 25100 altında gelecek hareketler satışları hızlandıracaktır

ETH/USD

Bütün geri kalan coinler gibi Ethereum da Bitcoin ile aynı grafiği çizerek ondan haber bekliyor , lider Kripto para birimi sakinken alt market ya da Ethereum da hareketli zamanlar geçiremiyor . Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için 1575 $ altında gelecek fiyat hareketleri hızlı bir şekilde 1500$ seviyesinin gelmesine neden olacaktır

ethereum

LTC/USD

Benzer bir grafikte LTC için geçerli , o da yükseliş hareketi için Bitcoin den sinyal bekliyor , bütün market Bitcoin in yapacağı harekete odaklanmış durumda . Teknik olarak 80 $ üzeri hareketler LTC de beklenen halving fiyatlanmasını başlatacaktır.

XRP/USD

Mahkeme sürecinden çok hırpalanan XRP bu bölgelerde yatay fiyatlanmasına devam ediyor . Teknik olarak bir süre daha yatay fiyatlanmasının devam etmesini bekliyoruz.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!