Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (4 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • FTX’in çöküşünden sonra, Sam Bankman-Fried’in bazı eski müttefikleri ona karşı işbirliği yapmayı kabul etti.
 • Haziran ayında, çalınan NFT değerinin 16,2 milyon dolar olduğu Şubat ayına kıyasla çalınan NFT’lerin değerinde %85’lik bir düşüş gösterdi.
 • Birleşik Krallık Hukuk Komisyonu, kripto para birimleri ve dijital varlıklar için farklı bir kategori oluşturmak üzere yasa reformlarını tavsiye ediyo
 • Chibi Finance (CHIBI) 1 milyon dolarlık hack olayının ardından %90’ın üzerinde düşüş yaşadı.
 • Shiba Inu %10.26 veya 80.000 hesapla en fazla sahte takipçiye sahipken, Avalanche ve Polygon sırasıyla sahte hesapların %8,14 ve %7,58’i ile aynı şeyi yaptı.
 • Ethereum tabanlı NFT’lerin fiyatları, popüler NFT projesi Azuki’nin en son koleksiyonuna karşı beklenmedik tepkilerin hemen ardından geniş bir satışla karşı karşıya kaldı.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ETF haberleri ile birlikte sert alıcılı seyirler gördüğümüz Bitcoin Cuma gününü 30400 $ seviyesinde kapattı. Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin gelmesi ile birlikte 31500 ve 33500 $ sırası ile hedeflerimiz olacaktır

.

ETH/USD

Gelen ETF haberlerinden sonra alıcılı hareketler gördüğümüz Ethereum Cuma günü 1905 $ seviyelerinde işlem gördü. Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1990 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1820 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!