Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (4 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Coinbase, 707.9 milyon dolar ile beklenti üstü kazanç açıkladı.
 • SEC Başkanı Gary Gensler: “Önce yapay zekanın denetlenmesi var. Daha sonra kripto paralara gelebiliriz!”
 • X (Twitter), uygulama içerisinde bir alım satım platformu kurmak için finansal veri sağlayacak şirket arayışına girdi.
 • ABD, Binance’in dolandırıcılık suçlarını değerlendiriyor.
 • Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika (BRICS), ABD dolarını bırakarak küresel ticareti yerel para biriminde yapacak.
 • Binance borsası regülasyonlar ve küresel para aklama raporlama sorumlusu olarak bundan sonra Kristen Hecht’in görev yapacağını açıkladı

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Bugun yatırımcıların gözü kulağı ABD tarafından gelecek Tarım dışı istihdam verisinde olacak.Bitcoin için teknik olarak incelediğimiz de alıcılı hareketlerde 30200 satıcılı hareketlerde ise 28800 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

Bugun yatırımcıların gözü kulağı ABD tarafından gelecek olan Tarım Dışı İstihdam verisinde olacak teknik olarak baktığımızda Ethereum için alıcılı hareketlerde 1880 satıcılı hareketlerde 1820 seviyesi takibimizde olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak senaryonun devamında 0.7350$ seviyesine kadar çıkış yapmasını beklediğimiz XRP satıcılı senaryoların gelmesi durumunda 0.674$ desteğine kadar sarkabilir . Düşüşler alım fırsatı

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!