Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (30 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Grayscale, SEC davasını kazandı.
 • ABD Adalet Bakanlığı, SBF için ifade vermek için önerilen tüm uzman tanıkları duruşmadan men etmeye çalışıyor.
 • Argo Blockchain, 2023’te borçları ve zararları azaltıyor, H2’de daha fazla geri ödeme ve hashrate artışları bekliyor.
 • dYdX yakında 6.52m DYDX’i topluluk hazinesine, likidite sağlayıcı ödüllerine ve trade ödüllerine ayıracak.
 • SEC’in, 1 Eylül tarihinde Bitwise,BlackRock, VanEck, WisdomTree ve Invesco spot Bitcoin ETF başvuruları için karar vermesi gerekiyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Sonunda beklediğimiz ilk mum geldi , dün akşam saatlerinde Grayscale ‘ in SEC e karşı açtığı davayı kazanması ile birlikte 28000 $ seviyelerine doğru yeşil bir mum geldi , beklenen diğer haber akışları da Eylül ayı boyunca gelmeye devam ederse düşündüğümüz gibi güzel günlere az kalmış olabilir

ETH/USD

Halving hareketi için Bitcoin’den işaret bekleyen LTC hacim sıralamasında hala ilk 10 içinde yer edinmeye devam ediyor , teknik olarak alıcılı senaryoda 80$ seviyesinin geçilmesi ile birlikte hareket yukarı yönlü hızlanacaktır

ethereum

LTC/USD

ABD’de maske takma zorunluluğu geri gelmeye başladı! Atlanta’da bir kolejde COVID-19 BA.2.86 varyantı sebebiyle toplantı ve öğrenci partileri yasaklanırken, maske takma zorunluluğu da getirildi LTC teknik görünümde fiyat hareketini başlatmak için 77 $ seviyesinin üzerine çıkmalı , aksi durumda fiyatın 64 ve 60 $ seviyelerine kadar gerilmesi beklenir.

XRP/USD

Mahkeme sürecinden çok hırpalanan XRP bu bölgelerde yatay fiyatlanmasına devam ediyor . Teknik olarak bir süre daha yatay fiyatlanmasının devam etmesini bekliyoruz.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!