Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (3 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Syscoin ($SYS), EVM Layer 2 çözümü olan Rollux’un lansmanını duyurdu.
 • ABD Borsaları Kurtuluş Günü nedeniyle yarım gün açık olacak
 • WOO 2.0 yükseltmesi gerçekleşecek
 • FTX Borsası’nın müşteri fon talep portalının faaliyete geçmesi bekleniyor
 • Birleşik Krallık’ta kripto para birimlerinin ‘düzenlemeye tabi bir finansal faaliyet’ olarak tanınması için hazırlanan yasa tasarısı Kral Charles tarafından onaylandı
 • Coinbase, HNT’yi listeleme yol haritasına ekledi

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ETF haberleri ile birlikte sert alıcılı seyirler gördüğümüz Bitcoin Cuma gününü 30400 $ seviyesinde kapattı. Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin gelmesi ile birlikte 31500 ve 33500 $ sırası ile hedeflerimiz olacaktır

.

ETH/USD

Gelen ETF haberlerinden sonra alıcılı hareketler gördüğümüz Ethereum Cuma günü 1905 $ seviyelerinde işlem gördü. Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1990 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1820 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!