Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (3 Mayıs 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • CoinShares’in haftalık raporuna göre, geçen hafta toplam 72 milyon dolarlık çıkışlar Fed tarafından yaklaşmakta olan bir faiz artışına bağlanabilir.
 • İngiliz Milletvekili Lisa Cameron,” önümüzdeki on yıl içinde bu sektörde bir ilgisi olmayan çok az insan olacak ” dedi.
 • Yeni bir AB tasarısı taslağına göre, AI araçları daha katı şeffaflık prosedürlerine tabi tutulacak olsalar da tamamen yasaklanmayacak.
 • Coinbase, şirketin yeni vadeli işlemler borsası olan Coinbase International Exchange’i başlattığını duyurdu.
 • ByBit şirket içi kripto para ödünç verme hizmetini başlattı.

Son 24 Saatin En Çok Yükseliş Gösteren Coinleri Nelerdir?

Son 24 saatte en çok yükseliş gösteren coinlerden 10 tanesinin özetini aşağıda bulabilirsiniz:

 1. Mirriad Advertising PLC (MIRI): %41.47 artış, şirketin hisseleri, başka bir şirket tarafından satın alınacağı haberleriyle yükseldi.
 2. CTI BioPharma Corp. (CTIC): %21.58 artış, şirketin sıkıntılı bir ilaç denemesinin olumlu sonuçlandığına dair haberlerin ardından yükseldi.
 3. Ocuphire Pharma, Inc. (OCUP): %20.75 artış, şirketin bir ilaç denemesinde olumlu sonuçlar elde ettiğine dair haberlerin ardından yükseldi.
 4. GameStop Corp. (GME): %11.49 artış, şirketin son zamanlarda büyük yatırımcılar tarafından satın alındığı ve yeniden yapılanma sürecinde olduğu haberlerinin ardından yükseldi.
 5. OrthoPediatrics Corp. (KIDS): %10.79 artış, şirketin son finansal sonuçlarının beklentileri aşması ve iyi bir büyüme göstermesinin ardından yükseldi.
 6. Petco Health and Wellness Company, Inc. (WOOF): %8.73 artış, şirketin son finansal sonuçlarının beklentileri aşması ve yatırımcıların ilgisinin artmasıyla yükseldi.
 7. Cleveland-Cliffs Inc. (CLF): %8.19 artış, şirketin yüksek demir fiyatlarından yararlanması ve son finansal sonuçlarının beklentileri aşmasıyla yükseldi.
 8. Aehr Test Systems (AEHR): %8.06 artış, şirketin son finansal sonuçlarının beklentileri aşması ve birkaç yeni müşteri kazanmasının ardından yükseldi.
 9. Precipio, Inc. (PRPO): %7.35 artış, şirketin son finansal sonuçlarının beklentileri aşması ve COVID-19 testleriyle ilgili hizmetlerinin talebinin artmasıyla yükseldi.
 10. Avalara, Inc. (AVLR): %7.20 artış, şirketin son finansal sonuçlarının beklentileri aşması ve birkaç büyük müşteri kazanmasının ardından yükseldi.

Son 24 saatin en çok yükseliş gösteren coinleri yukarıdaki gibidir. Bu fiyat değişiklikleri günden güne farklılık gösterebilir. Lütfen yatırımlarınızı yaparken iyi araştırma yapın ve ona göre yatırım sepetinizi oluşturun.


Son 24 Saatin En Çok Düşüş Gösteren Coinleri Nelerdir?

Son 24 saatte en çok değer kaybeden 10 coin hakkında daha detaylı bilgi aşağıdaki gibidir:

   1. Cashaa (CAS) – %18.57 düşüş. Hindistan merkezli blockchain bankacılığı şirketi Cashaa, “vatanseverlik vergisi” olarak bilinen bir vergiye tabi tutulduğunu açıkladı.
   1. Verasity (VRA) – %16.69 düşüş. Blockchain tabanlı video oyunu platformu Verasity, yeni bir token dağıtım planı ve reklam modeli duyurdu.
   1. Lisk (LSK) – %12.81 düşüş. Lisk, geliştiricilerin blok zincir uygulamaları oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir platformdur.
   1. COTI (COTI) – %12.55 düşüş. COTI, ölçeklenebilir ve anlık ödeme çözümleri sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur.
   1. Fantom (FTM) – %11.90 düşüş. Fantom, ölçeklenebilir ve yüksek performanslı blok zinciri uygulamaları için bir platform olarak tasarlanmıştır.
   1. Siacoin (SC) – %11.88 düşüş. Sia, merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olarak tasarlanmıştır.
   1. V Systems (VSYS) – %11.70 düşüş. V Systems, yüksek performanslı blok zinciri çözümleri sunan bir platformdur.
   1. FTX Token (FTT) – %11.50 düşüş. FTX, kripto para borsası ve türevleri için bir platform olarak hizmet vermektedir.
   1. Theta Fuel (TFUEL) – %10.64 düşüş. Theta Fuel, Theta ağındaki işlemlerin işlem ücretlerini ödemek için kullanılan bir kripto para birimidir.
   1. The Graph (GRT) – %9.91 düşüş. The Graph, blok zincir verilerini indeksleyen ve sorgulamak için bir arayüz sağlayan bir protokoldür.

Son günün en çok değer kaybedenleri yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Değer düşüklükleri birçok nedene bağlı olabilir ve anlık büyük değişimler yaşanabilir. Yatırımlarınızı yaparken dikkatli bir incelemeye ve araştırmaya ihtiyacınız olacaktır.

Günlük en çok değer kazanan ve kaybeden coinleri bu şekildedir. Keyifli yatırımlar dileriz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!