Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (3 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Voyager’ın bir avukatı, Voyager’ın müşterilerin paralarını geri alabilmeleri için kripto platformunu yeniden açarken saldırıya uğramış olabileceğini söyledi
 • KuCoin’deki Bitcoin ve Litecoin madencilik havuzları 15 Ağustos’tan sonra bir sonraki duyuruya kadar askıya alınacak.
 • Blockchain bluetooth ağı Nodle, IoT bağlantısını yönlendirmek için yeni N1 bluetooth donanım etiketlerini açıyor.
 • ABD, Binance’in dolandırıcılık suçlarını değerlendiriyor.
 • Worldcoin, riskli biyometrik verilerin gizliliği ve güvenliği ile ilgili eleştiriler aldı.
 • DeFi borç verme protokolü Abracadabra, CRV’ye 18 milyon dolarlık maruziyetini yönetmek için faiz oranını %200 artırmayı önerdi.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Fitch’in ABD’nin kredi notunu düşürmesi ile birlikte piyasalarda satıcılı hareketler gördüğümüz Bitcoin için teknik olarak incelediğimiz de alıcılı hareketlerde 30200 satıcılı hareketlerde ise 28800 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

PO3 hedefinin yarısına kadar gelmişken Fitch’in ABD’nin kredi notunu düşürmesi ve ADP verisinin beklentinin çok üzerinde gelmesi ile birlikte satıcılı hareketler gördüğümüz Ethereum için teknik olarak baktığımızda alıcılı hareketlerde 1880 satıcılı hareketlerde 1820 seviyesi takibimizde olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Baştan sona bütün hareketlerini tek tek tahmin ettiğimiz ve değerlendirdiğimiz XRP alıcılı hareketlerine kaldığı yerden devam ediyor. Teknik olarak senaryonun devamında 1.03$ seviyesine kadar çıkış yapmasını beklediğimiz XRP satıcılı senaryoların gelmesi durumunda 0.65$ desteğine kadar sarkabilir.Düşüşler alım fırsatı

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!