Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (27 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Facebook (#META) kazanç raporu: Gelir: 32 milyar dolar
 • Powell: Sıkılaştırma devam ederken de faiz indirimine gidebiliriz
 • Binance, Almanya’daki kripto lisansı başvurusunu geri çekti
 • PancakeSwap, zkSync ağını 27 Temmuz’da entegre edecek.
 • Avalanche Vakfı, tokenize edilmiş varlıkları satın almak için 50 milyon dolarlık teşvik programı oluşturdu
 • Japonya Başbakanı Kishida: Bitcoin ve kriptoyu tanıtmak için bir ortam yaratıyoruz.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Dün gelen ABD faiz kararından sonra alıcılı hareketler gördüğümüz Bitcoin ,Teknik olarak incelediğimiz de alıcılı hareketlerde 31200 satıcılı hareketlerde ise 27200 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

Ethereum Abd tarafından gelen Faiz kararı sonrasında alıcılı hareketler yaptı. Teknik olarak incelediğimizde ise alıcılı hareketlerde 19200 satıcılı hareketlerde 1820 seviyesi takibimizde olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Baştan sona bütün hareketlerini tek tek tahmin ettiğimiz ve değerlendirdiğimiz XRP alıcılı hareketlerine kaldığı yerden devam ediyor. Teknik olarak senaryonun devamında 1.03$ seviyesine kadar çıkış yapmasını beklediğimiz XRP satıcılı senaryoların gelmesi durumunda 0.65$ desteğine kadar sarkabilir.Düşüşler alım fırsatı

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!