Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (26 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Avalanche tokenize varlıkları satın almak için 50 milyon dolarlık bir girişim başlattı. Birleşik Krallık, Worldcoin hakkında soruşturma yapacağını bildirdi.
 • Changpeng Zhao, Binance’in Ağustos ayında Japonya için yeni platformunda tam hizmetleri kullanıma sunacağını söyledi.
 • Analistlere ve marka ajanslarına göre, Elon Musk’ın Twitter’ı X’e dönüştürme kararı 4 milyar ila 20 milyar dolar arasında bir kayıp yaşatacak.
 • Kuveyt dijital varlık hizmetlerini yasakladı
 • Avax, RWA tokenların satın alımı için 50 milyon dolarlık alım planlıyor

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Bitcoin bugün ABD tarafından gelecek olan Faiz kararını bekleyecek Bitcoin için volatilitenin hakim olacağı güne az kaldı,Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerde 31200 satıcılı hareketlerde ise 27200 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

Ethereum salı gününü 1860 $ seviyesinde kapattı bugün yatırımcılar ABD tarafından gelecek olan faiz kararını ve karar sonrası yapılacak olan toplantıyı bekleyecek. Teknik olarak incelediğimizde ise alıcılı hareketlerde 1890 satıcılı hareketlerde 1780 seviyesi takibimizde olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Baştan sona bütün hareketlerini tek tek tahmin ettiğimiz ve değerlendirdiğimiz XRP alıcılı hareketlerine kaldığı yerden devam ediyor. Teknik olarak senaryonun devamında 1.03$ seviyesine kadar çıkış yapmasını beklediğimiz XRP satıcılı senaryoların gelmesi durumunda 0.65$ desteğine kadar sarkabilir.Düşüşler alım fırsatı.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!