Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (25 Eylül 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Grayscale, Ethereum vadeli ETF başvurusu yaptı.
 • Büyük bir kripto şirketinin başkanı olan eski bir Wall Street traderı, geçen yıl bir Bitcoin konferansında uyuşturucu kullanımıyla ilgili iddialara yakalandı.
 • Binance ve CEO’su, ABD SEC tarafından kendilerine karşı dava açılmasını isteyen mahkeme belgeleri sundu. Bitwise, ETF başvurusunu geri çekti.
  Coinbase’in FTX Europe’u satın almak için araştırma yaptığı ortaya çıktı.
 • Google Cloud, Avalanche, Arbitrum, Fantom, Polygon ve diğerlerini ekleyerek blok zinciri kapsamını genişletiyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Hafta sonu hacimsizliği ile birlikte Pazar gecesi sert düşüş yaşayan Bitcoin Pazartesi gününü 261000 $ seviyelerinde açtı , bu hafta kritik bir veri akışı yok.

ETH/USD

Bütün geri kalan coinler gibi Ethereum da Bitcoin ile aynı grafiği çizerek ondan haber bekliyor , lider Kripto para birimi sakinken alt market ya da Ethereum da hareketli zamanlar geçiremiyor . Ark INVESTMENT ETF haberi bir nebze olsun Ethereum da alıcılı hareketlere neden oldu

ethereum

LTC/USD

Benzer bir grafikte LTC için geçerli , o da yükseliş hareketi için Bitcoin den sinyal bekliyor , bütün market Bitcoin in yapacağı harekete odaklanmış durumda . Teknik olarak 80 $ üzeri hareketler LTC de beklenen halving fiyatlanmasını başlatacaktır

XRP/USD

Ripple Labs, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun federal bir yargıcın kararını bozma yönündeki itirazına itiraz etti. Karar, Ripple’ın XRP’sinin bir menkul kıymet olmadığını ilan etmişti. Teknik olarak yatay fiyatlanma devam ediyor 0.45 iyi bir destek konumunda buranın altında gelecek fiyatlanmalarda XRP hızlıca 0.4 $ seviyelerine kadar düşecektir

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.15T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!