Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (25 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • PEPE’nin kontrat adresinde şüpheli bir durum gözlemlendiği bildirildi.
 • Amerikan bankası Citi, dolar/TL için açtığı long işlemini %4,49 zararla 26.06 seviyesinden kapattı.
 • Binance borsası, Binance Pay’in Brezilya’da başlatıldığını duyurdu.
 • Goldman Sachs: Türkiye’de faiz artırımı reel faizi pozitif bölgeye taşımak ve TL’yi daha cazip hale getirmek için güçlü bir adım.
 • Bitcoin madencilik zorluğu %6,17 artışla 55 trilyon seviyesini aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Jackson Hole Sempozyumu öncesinde tehlikeli hareketler yapmaya ve alt destekleri zorlamaya devam ediyor ,teknik olarak 26500 ve 25300 seviyeleri bizim için anahtar seviyeleri olacaktır bu seviyelerin altında ya da üzerinde yapacağı hareketler ile birlikte sert fiyat hareketleri bekliyor olacağız

ETH/USD

Gün içinde Jackson Hole Sempozyumu takip edilecek Powell ‘ ın konuşacağı sempozyumdan çıkacak kararlar kripto piyasasında yön tayini konusunda yardımcı olacaktır . Ethereum u teknik olarak incelersek alıcılı durumlarda 1675 , aksi durumda satıcılı hareketlerin devam etmesi durumunun da 1620 takibimizde olacaktır.

ethereum

LTC/USD

ABD’de maske takma zorunluluğu geri gelmeye başladı! Atlanta’da bir kolejde COVID-19 BA.2.86 varyantı sebebiyle toplantı ve öğrenci partileri yasaklanırken, maske takma zorunluluğu da getirildi LTC teknik görünümde fiyat hareketini başlatmak için 77 $ seviyesinin üzerine çıkmalı , aksi durumda fiyatın 64 ve 60 $ seviyelerine kadar gerilmesi beklenir.

XRP/USD

Sarı kutu içinde konsolidasyon hareketini yapacak olan XRP için bu bölgelerinde orta uzun vade alım yerleri olduğunu belirtmiştik , mahkeme haberi ile bile neredeyse yüzde yüz yapan XRP için daha ana hareket başlamadı. Bu bölgeler DCA yapmak için oldukça ideal bölgelerdir.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!