Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (24 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Google, Microsoft ve Visa kazanç raporları açılanacak
 • Grayscale BTC Trust hisseleri, 2023’ün 2. çeyreğinde toplam ARKW varlıklarının yaklaşık %7,5’ini oluşturdu
 • Terra’nın yeni CEO’su Chris Amani, Twitter Spaces sırasında Terra’nın şu anda geliştirilmekte olan belki 9 farklı projesi olduğunu, ancak kaydedilen herhangi bir “küçük ilerlemenin” suçlamalarla raydan çıkarıldığını belirtti.
 • Elon Musk, yakında Twitter markasına veda edileceğini açıkladı.
 • dYdX en son sürümü v4 için halka açık bir test ağı başlattı.
 • Adalet Bakanlığı, FTX kurucusu Sam Bankman-Fried’in eski iş müttefiki ve romantik ortağını itibarsızlaştırmak için aşırı çaba sarf ettiğini iddia ediyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Hafta sonu 100 $ bant içinde hareketine devam eden Bitcoin için hacmin eksik olduğunu söyleyebiliriz,Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerde 31500 satıcılı hareketlerde ise 27200 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

Bu hafta gelecek olan üç bilanço raporuna göre hareket alanı yaratacak olan Ethereum için 1800$ seviyesi yakın takibimizde olacak, Ethereum için alıcılı hareketlerde 2020$ satıcılı hareketlerde ise 1783 $ seviyesi yakın takibimizde olacaktır , bu bölgelerden daha düşük zaman dilimine inerek işlem alınması doğru olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Mahkemenin verdiği kararın yanlış olduğunu düşünen SEC karşı davaya hazırlanıyor.Teknik olarak senaryonun devamında 1.2$ seviyesine kadar çıkış yapmasını beklediğimiz XRP satıcılı senaryoların gelmesi durumunda 0.7$ desteğine kadar sarkabilir.Düşüşler alım fırsatı.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!