Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (24 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Coinbase; BOND, DDX, JUP, MULTI, OOKI ve VGX’i liste dışı edeceğini açıkladı.
 • Bitcoin madencilik zorluğu %6,17 artışla 55 trilyon seviyesini aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
 • Binance borsası, Binance Pay’in Brezilya’da başlatıldığını duyurdu.
 • Circle (USDC), önümüzdeki iki ay içinde Base, Cosmos, NEAR, Optimism, Polkadot ve Polygon PoS dahil olmak üzere altı blockchain’e yerel USDC desteği ekleyecek.
 • Alchemy Pay, Visa ve Mastercard hizmet sağlayıcısı oldu.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ABD tarafından PMİ verisinden sonra alt tarafta bıraktığı likiditeyi alıp yukarı yönlü hareketini başlatmış gibi duruyor teknik olarak 26500 ve 25300 seviyeleri bizim için anahtar seviyeleri olacaktır bu seviyelerin altında ya da üzerinde yapacağı hareketler ile birlikte sert fiyat hareketleri bekliyor olacağız

ETH/USD

ABD tarafından gelen veriler sonrasında Alıcılı hareketler yapan Ethereum için 1700 üzerinde kalıcılık şart , aksi durumda satıcılı hareketlerin devam etmesi beklenecektir.Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerde 1720 satıcılı hareketlerde ise 1640$ takibimizde olacaktır.

ethereum

LTC/USD

ABD’de maske takma zorunluluğu geri gelmeye başladı! Atlanta’da bir kolejde COVID-19 BA.2.86 varyantı sebebiyle toplantı ve öğrenci partileri yasaklanırken, maske takma zorunluluğu da getirildi LTC teknik görünümde fiyat hareketini başlatmak için 77 $ seviyesinin üzerine çıkmalı , aksi durumda fiyatın 64 ve 60 $ seviyelerine kadar gerilmesi beklenir.

XRP/USD

Sarı kutu içinde konsolidasyon hareketini yapacak olan XRP için bu bölgelerinde orta uzun vade alım yerleri olduğunu belirtmiştik , mahkeme haberi ile bile neredeyse yüzde yüz yapan XRP için daha ana hareket başlamadı. Bu bölgeler DCA yapmak için oldukça ideal bölgelerdir.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!