Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (23 Mayıs 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • ABD Temsilciler Meclisi Başkanı McCarthy, bugün veya salı günü borç tavanı konusunda anlaşabileceklerini söyledi.
 • Beyaz Saray Yetkilisi: McCarthy’nin ekibi geçen hafta daha partizan bir yönde hareket etti, Biden borç tavanı için iki partili çözüm aramaya devam ediyor.
 • STEPN (GMT), oyun içi satın almaları kolaylaştırmak için Apple Pay’i entegre ettiğini duyurdu.
 • Dubai’de, dünyanın ilk Bitcoin kulesi inşa edilecek.
 • Son 24 Saatin En Çok Yükseliş Gösteren Coinleri Nelerdir?

Son 24 saatte en çok yükseliş gösteren coinlerden 10 tanesinin özetini aşağıda bulabilirsiniz:

 1. Solana (SOL): Solana, son 24 saatte önemli bir yükseliş kaydetti. SOL, hızlı işlem süreleri ve düşük maliyetlerle akıllı sözleşmeleri destekleyen bir blok zinciri platformudur.
 2. Terra (LUNA): Terra, son dönemde önemli bir yükseliş gösteren bir coin olarak dikkat çekiyor. LUNA, fiyat istikrarı için tasarlanmış bir stabilcoin ağı olan Terra’nın yerel tokenidir.
 3. Avalanche (AVAX): Avalanche, son 24 saatte dikkat çekici bir yükseliş yaşadı. AVAX, yüksek hız ve düşük maliyetli işlemler sunan bir blok zinciri platformudur.
 4. Fantom (FTM): Fantom, son dönemde yükseliş gösteren bir coin olarak öne çıkıyor. FTM, hızlı ve güvenli işlemler için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur.
 5. Chiliz (CHZ): Chiliz, son 24 saatte önemli bir yükseliş kaydetti. CHZ, spor ve eğlence endüstrisinde kullanılan bir dijital para birimi olan Socios.com’un tokenidir.
 6. FTX Token (FTT): FTX Token, son dönemde yükseliş gösteren bir coin olarak dikkat çekiyor. FTT, FTX kripto borsasının yerel tokenidir ve işlem ücretlerinde indirimler ve diğer avantajlar sunar.
 7. Theta Network (THETA): Theta Network, son 24 saatte dikkat çekici bir yükseliş yaşadı. THETA, merkezi olmayan video yayıncılığı için bir blok zinciri platformudur.
 8. Kusama (KSM): Kusama, son dönemde yükseliş gösteren bir coin olarak öne çıkıyor. KSM, Polkadot’un test ağı olarak kullanılan bir blok zinciri platformudur.

Son 24 saatin en çok yükseliş gösteren coinleri yukarıdaki gibidir. Bu fiyat değişiklikleri günden güne farklılık gösterebilir. Lütfen yatırımlarınızı yaparken iyi araştırma yapın ve ona göre yatırım sepetinizi oluşturun.


Son 24 Saatin En Çok Düşüş Gösteren Coinleri Nelerdir?

Son 24 saatte en çok değer kaybeden 10 coin hakkında daha detaylı bilgi aşağıdaki gibidir:

 1. Shiba Inu (SHIB): Shiba Inu, son 24 saatte önemli bir düşüş yaşadı. SHIB, Dogecoin’e benzer bir memetik kripto para birimidir.
 2. SafeMoon (SAFEMOON): SafeMoon, son dönemde önemli bir düşüş gösteren bir coin olarak dikkat çekiyor. SAFEMOON, otomatik olarak likidite sağlayan bir token olarak yaratıcı ve kripto para dünyasında popülerliğe kavuştu.
 3. Internet Computer (ICP): Internet Computer, son 24 saatte dikkat çekici bir düşüş yaşadı. ICP, merkez uygulamaları olmayan destek ve interneti blok zinciriyle entegre etmek amacıyla geliştirilmiş bir platformdur.
 4. Bitcoin SV (BSV): Bitcoin SV, son dönemde düşüş gösteren bir coin olarak öne çıkıyor. BSV, Bitcoin’in bir çatallanmasıdır ve daha büyük blok boyutlarıyla ölçeklenebilirlik sağlamayı hedefler.
 5. Huobi Token (HT): Huobi Token, son 24 saatte önemli bir düşüş kaydetti. HT, Huobi kripto borsası tarafından kullanılan bir token olup, işlem ücretlerinde indirimler ve diğer avantajları sağlar.
 6. Klaytn (KLAY): Klaytn, son dönemde düşüş gösteren bir coin olarak öne çıkıyor. KLAY, Klaytn blok zinciri platformunda kullanılan bir token olup, hızlı ve güvenli bir şekilde bulunmalarını sağlar.
 7. Polygon (MATIC): Polygon, son 24 saatte dikkat çekici bir düşüş yaşadı. MATIC, Ethereum ağına katman olarak entegre edilmiş bir ölçeklenebilirlik çözümü sunar.
 8. Stellar (XLM): Stellar, son dönemde düşüş gösteren bir coin olarak öne çıkıyor. XLM, hızlı ve düşük maliyetli para transferleri için bir blok zinciri platformudur.

Son günün en çok değer kaybedenleri yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Değer düşüklükleri birçok nedene bağlı olabilir ve anlık büyük değişimler yaşanabilir. Yatırımlarınızı yaparken dikkatli bir incelemeye ve araştırmaya ihtiyacınız olacaktır.

Günlük en çok değer kazanan ve kaybeden coinleri bu şekildedir. Keyifli yatırımlar dileriz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!