Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (23 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Çin eski hükümet yetkilisi, yasadışı Bitcoin madenciliği yaptığı gerekçesiyle ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
 • Grayscale – SEC davasından bugün de karar çıkmadı.
  Binance borsası, Binance Pay’in Brezilya’da başlatıldığını duyurdu. BinanceUS, 23 Ağustos 12:00’da AdEx (#ADX) listeleyeceğini duyurdu.
 • ABD’de maske takma zorunluluğu geri gelmeye başladı! Atlanta’da bir kolejde COVID-19 BA.2.86 varyantı sebebiyle toplantı ve öğrenci partileri yasaklanırken, maske takma zorunluluğu da getirildi.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

ABD’de maske takma zorunluluğu geri gelmeye başladı! Atlanta’da bir kolejde COVID-19 BA.2.86 varyantı sebebiyle toplantı ve öğrenci partileri yasaklanırken, maske takma zorunluluğu da getirildi. Gözler Bitcoin üzerinde teknik olarak yorum yapacaksak olursak 26500 ve 25200 seviyeleri bizim için anahtar seviyeleri olacaktır bu seviyelerin altında ya da üzerinde yapacağı hareketler ile birlikte sert fiyat hareketleri bekliyor olacağız

ETH/USD

ABD’de maske takma zorunluluğu geri gelmeye başladı! Atlanta’da bir kolejde COVID-19 BA.2.86 varyantı sebebiyle toplantı ve öğrenci partileri yasaklanırken, maske takma zorunluluğu da getirildi, Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerde 1730 satıcılı hareketlerde ise 1620$ takibimizde olacaktır.

ethereum

LTC/USD

LTC teknik görünümde fiyat hareketini başlatmak için 77 $ seviyesinin üzerine çıkmalı , aksi durumda fiyatın 64 ve 60 $ seviyelerine kadar gerilmesi beklenir.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!