Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (21 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Temmuz ayından bu yana düzenleyici, vadeli Bitcoin ve Ethereum stratejilerini birleştiren talepler de dahil olmak üzere çeşitli yatırım firmalarının başvurularıyla dolup taştı.
 • 2023’ün en büyük ilk halka arzına hazırlanan bir çip tasarımcısı olan Arm, son mali yılda gelirinin yaklaşık %1 düştüğünü gördü.
 • Yuga Labs, OpenSea’nin telif hakkı uygulama aracını sağlayacağını açıkladıktan sonra çantalarını toplayıp NFT koleksiyonlarını başka bir yere götüreceğini söyledi.
 • Mastercard, yeni CBDC programları için Ripple ve Consensys ile işbirliği yapıyor.
  OpenSea, NFT’lerin ikincil satışlarında içerik oluşturucu telif hakkı ücretlerini zorlamayı durduracak.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Geçtiğimiz hafta sert satışlar ile 27 bin doların altında fiyatlanan Bitcoin için teknik olarak yorum yapacaksak olursak 26500 ve 25200 seviyeleri bizim için anahtar seviyeleri olacaktır bu seviyelerin altında ya da üzerinde yapacağı hareketler ile birlikte sert fiyat hareketleri bekliyor olacağız

ETH/USD

Hacimsiz piyasada sert satış dalgaları ile birlikte satıcılı hareketler yapan Ethereum 1700 dolar üzerinde fiyatlanma yapamazsa 1400 dolar seviyelerine doğru düşmek durumda kalabilir . Etf haber akışlarına kadar yatay ya da düşen fiyat hareketleri görebiliriz

ethereum

LTC/USD

Halving sonrası istenilenleri veremeden düşüş yaşayan LTC güzel bir bölgeden destek aldı , teknik olarak 65 dolar seviyesini kazanması ile birlikte yükseliş trendini tekrar başlatacaktır

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!