Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (20 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in ünlü olmadan önce çekilmiş bir portresi NFT olarak açık artırmaya çıkarılıyor.
 • Kripto madenciliği firması Argo Blockchain, şirketin mevcut borcunu azaltmak için yeni hisselerin satışı yoluyla 7,5 milyon dolar topladı.
 • XLM, günde %8’den fazla arttı.
 • Binance, geçmiş güncellemelerin ardından tespit edilen teknik sorunlar nedeniyle, tüm spot ve marjin işlem çiftleri için bazı piyasa emirlerini geçici olarak durdurdu.
 • BinanceUS planlı bakım kapsamında geçici olarak yatırma ve çekme işlemlerini durdurdu.
 • 116 Milyon Dolar değerinde ki 61216 adet #Eth 8 yıldan sonra ilk defa bulunduğu cüzdan’dan borsaya transfer edildi.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Bu hafta yatırımcıların gözü ABD tarafından gelecek olan teknoloji şirketlerinin bilançolarında olacak , Bitcoin ile kolere hareket eden bilançolar ile birlikte sert hareketler görebiliriz,Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerde 31900 satıcılı hareketlerde ise 27200 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

Bilançoları bekleyen bir diğer ürün Ethereum olacaktır , aynı şekilde olumlu gelecek bilançolar ile birlikte sert alıcılı hareketler görmeyi beklediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerde 2020$ satıcılı hareketlerde ise 1783 $ seviyesi yakın takibimizde olacaktır , bu bölgelerden daha düşük zaman dilimine inerek işlem alınması doğru olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Baştan sona bütün hareketlerini tek tek tahmin ettiğimiz ve değerlendirdiğimiz XRP alıcılı hareketlerine kaldığı yerden devam ediyor.Teknik olarak senaryonun devamında 1.2$ seviyesine kadar çıkış yapmasını beklediğimiz XRP satıcılı senaryoların gelmesi durumunda 0.7$ desteğine kadar sarkabilir.xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!