Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (20 Haziran 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Binance borsasının bugün duyurduğu #Bitcoin transferleri gerçekleşti. Do Kwon 4 ay hapis cezasına çarptırıldı
 • Binance’in Birleşik Krallık merkezli yan kuruluşu Binance Markets Limited (BML), Finansal Davranış Otoritesi’ne (FCA) kaydını iptal etti.
 • ABD mahkemesi, BinanceUS için varlık dondurma talebini reddetti.
 • Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon’un mahkemede Çinli bir ajanstan olduklarını söylemek yerine seyahat belgelerinin sahte olduğunu reddettiği bildirildi.
 • Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer, Amerika Birleşik Devletleri yetkililerini blok zinciri inovasyonunu “yetişmeye” ve “desteklemeye” teşvik etmek için 13 Haziran’da ifade verdi ve felaket sonuçların ortaya çıkabileceği konusunda uyarıyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 27500 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 24800 $ seviyesi olacaktır.

.

ETH/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1850 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1620 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!