Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (19 Temmuz 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Crypto Quant ekibinden Axel Adler, madencilerin 2024 blok ödüllerinden önce maliyetleri karşılamak için BTC varlıklarını nakde çevirdiğini ve şu anda fiyatı etkilediğini düşünüyor
 • AI, metaverse ve blok zinciri teknolojilerini kullanan Futureverse, Ripple Labs’ı da içeren yatırımcılardan 54 milyon dolar topladı.
 • USDT/TRY paritesi 27’yi geçti.
 • Binance, sözleşmenin ihlal edildiğini gerekçe göstererek Arjantin futbol federasyonu ile beş yıllık ortaklığını feshetti.
 • BinanceUS planlı bakım kapsamında geçici olarak yatırma ve çekme işlemlerini durdurdu.
 • SEC Başkanı Gary Gensler, SECGov’daki personelin, özellikle ABD menkul kıymetler yasasının ihlallerini kısıtlarken yapay zekanın daha fazla kullanılmasından yararlanabileceğini öne sürüyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Salı günü borsalar arasında taşınan 4 bin Bitcoin haberinden sonra satıcılı hareketler yaparak 29200 bölgesine doğru seyrini sürdüren Bitcoin için Teknik olarak inceleme yaparsak satıcılı hareketlerde 28000 alıcılı hareketlerde 31200 $ seviyelerini takip edeceğiz.

ETH/USD

Salı akşamı taşınan Bitcoinler sonrasında düşüş yaşayan Ethereum için takip edeceğimiz destek seviyeleri sırası ile 1840 ve 1860 $ seviyeleri olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Geçen hafta XRP ‘de mahkeme kararının artık sonlarına geldiğini belirtmiştik bizi de şaşırtarak geçen hafta içi hem olumlu hem olumsuz haberleri gelen Xrp için çok sert alıcılı seyri geride bıraktı. Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1.23 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.70 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz.Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %52.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.235T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!