Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (19 Haziran 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Twitter’da yayınlanan bir videoda, Ripple’ın SEC’e karşı davası “kapansa” olsa bile, netlik mücadelesinin devam etmesi gerektiği konusunda uyardı.
 • Binance.US ve SEC, ABD merkezli müşterilerin yine de para çekebilmelerini sağlayarak anlaşmaya vardı. Binance küresel yetkililerinin private keyleri ve Amazon Web Hizmetleri araçlarına erişimi yasakladı.
 • Federal Rezerv’in faiz oranlarını duraklatma kararını takip eden saatlerde, Bitcoin’in fiyatı %4 düşerek 25.000 doların altına düşerken, Ethereum aynı zaman diliminde %5 düştü.
 • ABD mahkemesi, BinanceUS için varlık dondurma talebini reddetti.
 • BUSD, son 30 günde 1 milyar doların üzerinde bir düşüşün ardından stablecoinler arasında piyasa değerinde dördüncü sırada yer alıyor.
 • San-Francisco merkezli kripto ödeme firması Wyre, piyasa koşulları nedeniyle yaklaşık on yıl sonra kapanıyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 27500 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 24800 $ seviyesi olacaktır.

.

ETH/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1850 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1620 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimiz Litecoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 85 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 70 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %49.620 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!