Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (16 Haziran 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Binance, her TH/s için 10,7 dolardan başlayan bir Bitcoin madencilik hizmeti başlattı.
 • İflas etmiş kripto aracı kurumu Voyager Digital’ın müşterileri yakında donmuş kripto para birimlerinin bir kısmını Voyager uygulaması aracılığıyla çekebilecekler.
 • Federal Rezerv’in faiz oranlarını duraklatma kararını takip eden saatlerde, Bitcoin’in fiyatı %4 düşerek 25.000 doların altına düşerken, Ethereum aynı zaman diliminde %5 düştü.
 • ABD mahkemesi, BinanceUS için varlık dondurma talebini reddetti. Maverick Protocol (MAV), Binance Launchpool’a geldi.
 • Polygon Labs, Polygon 2.0’ı duyurdu.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 27500 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 24800 $ seviyesi olacaktır.

.

ETH/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1850 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1620 $ seviyesi olacaktır.

ethereum

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin devam etmesi durumunda 18,50 ve 19,80 direnç seviyelerini , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise 14,50 ve 15,50 destek seviyelerini takip edeceğiz

XRP/USD

eknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000850 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.70 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!