Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (16 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

Binance, SEC’e karşı koruyucu mahkeme kararı adına başvuruda bulundu.

Singapur merkez bankası, şehir eyaletindeki stablecoin’leri nasıl düzenlemeyi planladığına dair yeni bilgiler sağladı.

RocketSwap Labs, private key’lerinin ele geçirilmesi nedeniyle varlıklarının kaybına neden olan bir hack duyurdu.

Gitcoin (GTC) ve Shell, ortaklık kurduğunu duyurdu.

İflas eden Celsius, yeni bir kullanıcıya ait şirket olarak yeniden başlama önerisi üzerine hesap sahiplerini yoklamaya başlamak için mahkeme izni aldı.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Dün akşam saatlerinde kapatılan büyük çaplı bir kontrat sonrasında sert satışlar gören Bitcoin alt marketi ezmeye devam ediyor ,Bitcoin için teknik olarak yorum yapacaksak olursak 30200 ve 29000 seviyeleri bizim için anahtar seviyeleri olacaktır bu seviyelerin altında ya da üzerinde yapacağı hareketler ile birlikte sert fiyat hareketleri bekliyor olacağız.

ETH/USD

Dün akşam saatlerinde hacimsiz piyasada kapatılan büyük bir long pozisyonu sonrasında satıcılı hareketler gördüğümüz bir diğer cryoto Ethereum oldu . Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı senaryoda takip edeceğimiz direnç seviyesi 1880 , aksi durumda satıcılı senaryoda takip edeceğimiz destek seviyesi ise 1820 $ olacaktır

ethereum

LTC/USD

Halving de beklenileni veremeyen LTC dün Bitcoinin tekrar 30.000 $seviyesine doğru atak yapmasından sonra alıcılı hareketler yaptı, bu bölgelerin geç kalan yatırımcıları oyun dışına itmesi ile birlikte ana Halving hareketini başlatmasını hala beklediğimiz LTC için son virajlar olabilir. Teknik olarak satıcılı hareketlerde 80$ destek seviyesi , alıcılı hareketlerde ise 90 $ direnç seviyesi LTC için takip edilecek.

XRP/USD

XRP için bu bölgelerinde orta uzun vade alım yerleri olduğunu belirtmiştik , mahkeme haberi ile bile neredeyse yüzde yüz yapan XRP için daha ana hareket başlamadı. Bu bölgeler DCA yapmak için oldukça ideal bölgelerdir.

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


    Ziyaretçilerimize Özel
    470 TL Değerindeki
    Temel Analiz ve Teknik Analiz

    E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


    Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!