Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (15 Haziran 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Arbitrum, brüt hacim açısından Polygon’dan sonra ikinci sırada yer alarak Ethereum’dan köprüleme hacminde önemli bir payı başarıyla korudu.
 • Bloomberg tarafından derlenen verilere göre, BNB son iki günde yaklaşık %8,5 artarak 243 dolara yükseldi, oysa en büyük 100 kripto paranın endeksi değişti.
 • Sam Bankman-Fried, Aralık ayında New York’a iade edildikten sonra ABD iddianamesine eklenen suçlamaları kabul etmesini geçici olarak engelleyen bir Bahama mahkeme emri kazandı.
 • Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nın operatörü, erken aşama şirketleri ve alternatif varlık sınıflarını hedefleyen yeni bir ticaret platformu için planlar geliştiriyor.
 • Prime Trust’ın Banq’ı, BitGo satın alma anlaşmasından sadece birkaç gün sonra Fortress Group’a “yetkisiz” varlık transferlerini gerekçe göstererek iflas başvurusunda bulundu.
 • Snoop Dogg, işleri ilerletmeye inandığını ve dijital ürünleri gelecek olarak gördüğünü ve diğer sanatçıları onun örneğini izlemeye teşvik ettiğini söyledi

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

Teknik olarak incelediğimiz Bitcoin için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 27500 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 24800 $ seviyesi olacaktır.

.

ETH/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ethereum için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 1850 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 1620 $ seviyesi olacaktır.

XRP/USD

Teknik olarak incelediğimiz Ripple için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.58 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.41 $ seviyesi olacaktır.

AVAX/USD

Teknik olarak incelediğimizde alıcılı hareketlerin devam etmesi durumunda 18,50 ve 19,80 direnç seviyelerini , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise 14,50 ve 15,50 destek seviyelerini takip edeceğiz

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000850 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Teknik olarak incelediğimiz BTC.d için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.50 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %47.70 seviyesi olacaktır.

TOTAL

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.125T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!