Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (10 Ağustos 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Microsoft ve Aptos ortaklığını duyurdu.
 • Kripto borsası Coinbase tarafından yaptırılan bir araştırmaya katılan New York eyalet sakinlerinin %19’u kriptoya sahip.
 • Singapur devlet destekli Temasek, Softbank ve Sequoia Capital de dahil olmak üzere toplam 18 VC firması, FTX dolandırıcılığına “yardım ve hafifletme” davasında seçildi.
 • Federal Rezerv, bankaların kriptoya katılımının gözetimini hızlandırmak için yeni bir program duyurdu. Justin Sun, Huobi’ye yüklü miktarda Tether geçirdi.
  Disney bünyesine yapay zeka ekleyecek.
 • FTX ABD’nin eski ortaklıklar başkanı Sina Nader, strateji başkanı olarak Web3 girişimi Mysten Labs’a katılıyor.

Kripto Paraların Günlük Yorumları

BTC/USD

30.200 $ seviyesine doğru yaptığı atak sonrasında sert bir düzeltme hareketi yapan Bitcoin gece 29500 $ seviyesine doğru satış yedi, Bitcoin için teknik olarak incelediğimiz de alıcılı hareketlerde 30200 satıcılı hareketlerde ise 28800 dolar desteğini takip edeceğiz, bu bölgelerin sert hareketlerin devam bölgeleri olduğunu belirtebiliriz.

ETH/USD

Bugün ABD tarafından gelecek olan enflasyon verisini takip edeceğiz , Ethereum veri saatine kadar hareketli saatler geçirebilir, Ethereum için teknik olarak baktığımızda alıcılı hareketlerde 1880 satıcılı hareketlerde 1800 seviyesi takibimizde olacaktır.

ethereum

LTC/USD

Halving de beklenileni veremeyen LTC dün Bitcoinin tekrar 30.000 $seviyesine doğru atak yapmasından sonra alıcılı hareketler yaptı, bu bölgelerin geç kalan yatırımcıları oyun dışına itmesi ile birlikte ana Halving hareketini başlatmasını hala beklediğimiz LTC için son virajlar olabilir. Teknik olarak satıcılı hareketlerde 80$ destek seviyesi , alıcılı hareketlerde ise 90 $ direnç seviyesi LTC için takip edilecek.

XRP/USD

Uzun süredir teknik olarak beklediğimiz sarı kutuya fiyat dokunmuş ve bu bölgenin alıcılı hareketler yapacağını belirtmiştik şu an için bir problem gözükmüyor satı kutunun fiyatı itmesini bekliyoruz, teknik olarak incelediğimizde 0.600$ bölgesi bizim için destek görevi konumunda olacaktır , fiyatın bu bölgeden alacağı destek ile 0.7350 kısa zaman diliminde hedef konumundadır

xrp

SHIB/USD

Teknik olarak incelediğimiz Shib için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç 0.0000890 $ , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek 0.00000620 $ seviyesi olacaktır.

BTC.D

Bitcoin hakimiyetini gösteren grafiğimiz . Teknik olarak incelediğimiz BTC.D için alıcılı hareketlerin gelmesi durumunda takip edeceğimiz direnç %51.00 , satıcılı hareketlerin gelmesi durumunda ise takip edeceğimiz destek %48.20 seviyesi olacaktır.

Total

Total Market içinde ki para miktarını gösteren grafiğimizde Alıcılı senaryolarda 1.136T $ seviyesini , satıcılı senaryolarda 975B $ seviyesini takip edeceğiz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!