Günlük Kripto Para Bülteni

Günlük Kripto Para Bülteni (5 Nisan 2023)

kripto-para-bulteni

GÜNÜN KRİPTO PARA GELİŞMELERİ

 • Celo, #Google Cloud ile partnerlik kurduğunu duyurdu.
 • Bugün 20:30’da #FOMC Üyesi Rosengren ve #FED üyesi Cook konuşma yapacak.
 • Binance CEO’su Zhao: Önce muhtemel dedikodular hakkında “haber” yazıyorlar, sonra dedikoduların gerçek olmadığını haberleştiriyorlar. Birkaç tık için güveni kaybetmeyi seçiyorlar.
 • Binance Fan, FC Shakhtar ile işbirliği içinde FC Shakhtar FanvTokenerse’i başlatıyor.
 • Polkadot, blokchain tabanlı olan iletişim platformu için ticari marka başvurusunda bulundu.

Son 24 Saatin En Çok Yükseliş Gösteren Coinleri Nelerdir?

Son 24 saatte en çok yükseliş gösteren coinlerden 10 tanesinin özetini aşağıda bulabilirsiniz:

 1. Baby Doge Coin (BABYDOGE): Son dönemde popüler hale gelen Dogecoin’in benzeri olarak tasarlanmış bir kripto para birimi olan Baby Doge Coin, son 24 saat içinde yaklaşık %2250 oranında değer kazandı.
 2. PolyDoge (POLYDOGE): PolyDoge, Shiba Inu ve Dogecoin gibi diğer popüler kripto para birimlerine benzer şekilde tasarlanmış bir ERC-20 token’dir. Son 24 saat içinde yaklaşık %200 oranında değer kazandı.
 3. Dogelon Mars (ELON): Dogelon Mars, popüler milyarder Elon Musk’ın adını taşıyan bir ERC-20 token’dir. Son 24 saat içinde yaklaşık %180 oranında değer kazandı.
 4. SafeMoon (SAFEMOON): SafeMoon, kripto para birimi piyasasında son dönemlerde popüler hale gelen bir token’dir. Son 24 saat içinde yaklaşık %35 oranında değer kazandı.
 5. Shiba Inu (SHIB): Shiba Inu, son dönemlerde popüler hale gelen bir kripto para birimidir. Son 24 saat içinde yaklaşık %15 oranında değer kazandı.
 6. Hoge Finance (HOGE): Hoge Finance, son dönemlerde popüler hale gelen bir kripto para birimidir. Son 24 saat içinde yaklaşık %15 oranında değer kazandı.
 7. Akita Inu (AKITA): Akita Inu, Shiba Inu ve Dogecoin gibi diğer popüler kripto para birimlerine benzer şekilde tasarlanmış bir ERC-20 token’dir. Son 24 saat içinde yaklaşık %15 oranında değer kazandı.
 8. FEG Token (FEG): FEG Token, son dönemlerde popüler hale gelen bir kripto para birimidir. Son 24 saat içinde yaklaşık %14 oranında değer kazandı.
 9. CumRocket (CUMMIES): CumRocket, son dönemlerde popüler hale gelen bir kripto para birimidir. Son 24 saat içinde yaklaşık %14 oranında değer kazandı.
 10. Floki Inu (FLOKI): Floki Inu, Elon Musk’ın köpeği Floki’nin adını taşıyan bir ERC-20 token’dir. Son 24 saat içinde yaklaşık %10 oranında değer kazandı.

Son 24 saatin en çok yükseliş gösteren coinleri yukarıdaki gibidir. Bu fiyat değişiklikleri günden güne farklılık gösterebilir. Lütfen yatırımlarınızı yaparken iyi araştırma yapın ve ona göre yatırım sepetinizi oluşturun.

Son 24 Saatin En Çok Düşüş Gösteren Coinleri Nelerdir?

Son 24 saatte en çok değer kaybeden 10 coin hakkında daha detaylı bilgi aşağıdaki gibidir:

 1. DragonBite (BITE): DragonBite, NFT’lerin ve DeFi’nin birleştiği bir platformdur. Son 24 saatte %46 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,000001719 dolar seviyesindedir.
 2. AnRKey X (ANRX): AnRKey X, DeFi oyunlarının ve NFT’lerin birleştiği bir platformdur. Son 24 saatte %44 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,060 dolar seviyesindedir.
 3. GameCredits (GAME): GameCredits, video oyunlarına özgü bir kripto para birimidir. Son 24 saatte %35 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,069 dolar seviyesindedir.
 4. Aion (AION): Aion, çeşitli blockchain ağlarını birbirine bağlamak için tasarlanmış bir platformdur. Son 24 saatte %32 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,107 dolar seviyesindedir.
 5. Juggernaut (JGN): Juggernaut, merkezi olmayan finansal araçların yerleştirilmesine ve ticaretine olanak tanıyan bir platformdur. Son 24 saatte %28 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,354 dolar seviyesindedir.
 6. Nexus (NXS): Nexus, bir blockchain ağı ve kripto para birimidir. Son 24 saatte %27 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,306 dolar seviyesindedir.
 7. SwissBorg (CHSB): SwissBorg, bir yatırım platformu ve dijital varlık yöneticisidir. Son 24 saatte %27 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,861 dolar seviyesindedir.
 8. BTU Protocol (BTU): BTU Protocol, Ethereum tabanlı bir protokoldür ve merkezi olmayan uygulamalar için ölçeklenebilirlik ve yüksek hız sağlar. Son 24 saatte %26 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,085 dolar seviyesindedir.
 9. CoinEx Token (CET): CoinEx Token, CoinEx kripto para borsasının özelleştirilmiş bir tokenidir. Son 24 saatte %26 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,115 dolar seviyesindedir.
 10. Wanchain (WAN): Wanchain, farklı blockchain ağlarının birbirine bağlanmasını sağlayan bir platformdur. Son 24 saatte %24 değer kaybetti ve şu anda fiyatı 0,506 dolar seviyesindedir.

Son günün en çok değer kaybedenleri yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Değer düşüklükleri birçok nedene bağlı olabilir ve anlık büyük değişimler yaşanabilir. Yatırımlarınızı yaparken dikkatli bir incelemeye ve araştırmaya ihtiyacınız olacaktır.

Günlük en çok değer kazanan ve kaybeden coinleri bu şekildedir. Keyifli yatırımlar dileriz.

Yorum Yaz

Epostanız paylaşılmayacaktır.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Devamını Oku


  Ziyaretçilerimize Özel
  470 TL Değerindeki
  Temel Analiz ve Teknik Analiz

  E-Kitabı Ücretsiz! 🎯


  Formu Doldurun E-Kitap Mail Adresinize Gelsin!